Paslaugos

Siūlome visas stogo dengimo paslaugas

vstogas paslaugos 1

Stogų dengimas

Naujų stogų dengimas
Senų stogų rekonstrukcija
Stogo remontas
Skardinimo darbai
Šiltinimo darbai
Lietaus nuvedimo sistemos montavimas
Pavėsinių ir stoginių įrengimas
Medinės stogo konstrukcijos montavimas

Kvalifikuoti ir patirtį turintys meistrai kokybiškai ir patikimai atliks stogo dengimo darbus: apskardins stogo konstrukcijas, išspręs lietaus nuvedimo problemas, kondensato surinkimo ir stogo vėdinimo klausimus. Padėsime Jums pasirinkti tinkamiausias medžiagas bei atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus. Dirbame su įvairaus sudėtingumo stogais.

skardos lankstymas

Skardos lankstymas

Gaminame visus standartinius ir nestandartinius skardos lankstinius (kraigai, vėjalentės, laštakiai, sąlajos, kamino apskardinimo komplektai, kepurės, parapetai, palangės ir kiti gaminiai).

tvora

Tvorų gamyba ir montavimo darbai

Tvoros gaminamos tik iš vokiškos ThyssenKrupp skardos, kuriai suteikiama gamintojo garantija iki 40 metų . Turime įvairiausių spalvų pasirinkimą. Mes suteikiame pilną servisą ir po garantinį aptarnavimą: atvykstame į vietą nemokamai konsultuojame, matuojame, sudarome sąmatas, gaminame, pristatome, montuojame, suteikiame garantijas. Kaina skaičiuojama individualiai pagal kiekvieno kliento poreikį (norimą gaminių formą, tankumą, aukštį, metražą, padengimą).
Jūsų patogumui galime pasiūlyti pilną tvoros įrengimą - kartu su stulpelių įbetonavimu, vartelių pagaminimu ir įrengimu.

vstogas paslaugos 4

Matavimo ir konsultavimo paslaugos

Stogo matavimo paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje. Atvykstame į objektą, pamatuojame stogą, sudarome visų medžiagų sąmatą. Jus pakonsultuosime visais galimais montavimo, stogų priedų komplektavimo ir kitais Jums rupimais klausimais.

Copyright © 2017 All Rights Reserved